Vyhľadať
Close this search box.
Lut us be hilly

Let us be Hilly

alebo pošahaný farebný Ku Klux Klan

untalented artist:

Sprievodné a objasňujúce slovo správcov galérie:

S autorom sme sa zhodli na jednom.

Nikdy by sme neverili, aký je toaletný papier úžasná pracovná pomôcka. Dá sa s ním vytierať kadečo. Autor tiež ocenil, že vyklepať štetec sa dá aj inam ako do záchoda. Údajne je spokojnejší, ak nemusí počúvať ženine reči o špinavej mise.

Už je to naozaj dlho

Chceme ísť do lesa, na hory. Chceme vytiahnuť bajky, bežky a užívať si to. Tá uzavretosť nám lezie na mozog asi ako každému z vás. Tak sa Imré rozhodol zhmotniť tie hory na výkrese. Mne však z toho stále lezie pošahaná, zafarbená kukla Ku Klux Klanu.

Český parazitológ Jaromír Flégr sa často rozpráva so svojim kocúrom Micíkom. Často mu dáva dobré rady, ako prežiť pandémiu. Jedna z nich znie: Hľadajte nové príležitosti v novej situácii. Skúste napísať knihu, divadelnú hru, zložiť pieseň, maľovať, začať novú zábavnú alebo vzdelávaciu stránku na internete. Skúste si osvojiť nejaké umelecké remeslo, alebo jednoducho remeslo. Autorovi patrí k dobru, že si jeho slová vzal k srdcu.

Presne to robí

Toto dielko si vážim viac ako Imrého predchádzajúce opusy. Predsa len. 2 nové techniky, vytieranie toaletným papierom a lepšie medziľudské vzťahy so ženou kvôli vyklepávaniu štetcov nad výkresom.

Dielo Imré Sporáka:
Let us be Hilly
maľba KOH-I-NOOR vodovkami a temperami na výkres
15×15 cm

Vyvolávacia akciová cena je baťovských 19 centov. Nenechajte ho v tom. 🙂

Dielo je signované s certifikátom originality priamo od autora

Návrat hore